REGIONAAL SP Ronse vol vertrouwen op weg naar 13 juni CSC-Wijkdub Wouters Ronse organiseerde souper S.P. Geraardsbergen bereidt zich voor op de verkiezingen van 13 juni '99 10 2 april 1999 - "Voor Allen" De enthousiaste inzet van on ze mandatarissen, militanten en bestuursleden in het afgelo pen jaar begint vruchten af te werpen. Het Bal van de Bur gemeester werd door meer dan 500 mensen bijgewoond. De laatste Algemene Vergade ring telde 112 aanwezigen. Dat is 1/8 van het ledenbe stand. Alle activiteiten van de wijkafdelingen kennen een ruime belangstelling. Een nieuw ledenblad werd in het leven geroepen. Ook op beleidsvlak scoort de SP. De fusie van het openbaar ziekenhuis stelt de tewerkstel ling veilig van 300 werkne mers. Het goed functioneren van het brandweerkorps werd verzekerd. Op het modelbe zwaarschrift tegen het nieuwe tracé van de N60, dat gepubli ceerd werd in de lokale pers, kwam een ongekend grote re spons. Met vier sterke kandidaten gaat de SP-afdeling Ronse de uitdaging aan om op 13 juni alleszins al op plaatselijk vlak een succesvolle uitslag te be halen. De inzet van deze ver kiezingen is bijzonder groot. Het gaat om de fundamentele keuze welk soort samenleving wij wensen. Met de VLD in een regering keren we terug naar de toestand van de kapi taalkrachtigen nog rijker wor den en de werknemers daar voor de prijs betalen. De pri vatisering van de sociale ze kerheid is slechts één van de bedreigingen voor de werken den en sociaal gerechtigden in het liberale programma. Enkel de SP in de regering kan er borg voor staan dat niet geraakt wordt aan onze spe ciale verworvenheden. Meer sociale rechtvaardigheid, kan sen op een betere toekomst, dat zijn krachtlijnen van het SP programma. Ons belang rijkste strijdpunt blijft de werkgelegenheid. De groep van laaggeschoolde langdurig werklozen die niet meer aan de bak komen blijft onaan vaardbaar groot. 13 juni gaat nog over een an dere fundamentele keuze. De ze tussen het veilig stellen van onze democratische instellin gen of de afschaffing daarvan. De dreiging van extreem rechts is groter dan ooit. Het programma van het Vlaams Blok is een kopie van het pro gramma van REX en VNV voor de oorlog. De joden van toen zijn de migranten van nu. Wie kiest voor het Blok, kiest voor de afschaffing van de so ciale zekerheid en het be staansminimum, kiest tegen de gelijkberechtiging van man en vrouw. Vrouwen aan de haard is hun zienswijze. Daar- De CSC-wijkclub Wauters organiseerde op zaterdag 13 maart 1999 zijn jaarlijkse souper voor zijn leden. Suzy Arijs, schepen van Cultuur en voorzitter van de wijkclub verwel komt gastspreker Chris Van de Wijgaerdt, voorzitter van de SP-afdeling Ronse en Algemeen Secretaris van het ABVV. mee ontzeggen zij de helft van 'ons volk' het recht op een zelfstandig verdiend inkomen. De SP heeft goed werk gele verd in deze regering. De pen sioenen werden gered, de in dex bleef overeind, de tewerk stelling ging erop vooruit. Dit alles werd bereikt zonder dat het extra pijn deed in de porte- monnaie. Maar het werk is niet af. De zorgverzekering voor de oude dag, de Uitbrei ding van de buitenschoolse kinderopvang, het verder sti muleren van de werkgelegen heid zijn belangrijke aan dachtspunten voor de toe komst. Samen met alle leden en mili tanten wil het SP-bestuur zijn schouders zetten onder de ver kiezingscampagne. Het Feest van de Arbeid wordt een be langrijk orgelpunt in de cam pagne. Iedereen is uitgeno digd om deel te nemen aan de mei-avondactiviteit op 30 april aanstaande om 19 uur in het C.O.C. Minister Eric De Rycke zal een korte toespraak houden. Daarna volgt een eet festijn met de nodige muzika le omlijsting. Kaarten aan 200 fr. kunnen aangekocht worden in alle wijkclubs en in het Feestpaleis. Wij rekenen op uw deelname! Chris Van de Wijgaert SW-Aalst De SVV-afdeling Aalst nodigt u allen uit op de Clubavond van maandag 26 april 1999 om 20 uur in Bond Moyson, Geraards- bergsestraat 69 te Aalst (toe gang langs de parking). Deze federale activiteit handelt over 'Triscopie'. We hopen u talrijk te mogen verwelkomen. SW Ninove Op zondag 18 april 1999 nodigt de SVV-afdeling Ninove alle le den uit op haar jaarlijkse alge mene ledenvergadering Moe- derfeest. Tevens zal Marie-Paule De Leeuw een uiteenzetting geven over de nakende verkiezingen. Iedereen wordt verwacht om 14.30 uur in zaal 'De Roos'. Koffie en gebak alsook een ge schenkje is voor elkeen voor zien. Allen op post. SP Wijkclub Strijpen Vrijdag 9 april 1999 om 19u30 Volkshuis, Markt 8 - Zottegem ALGEMENE LEDENVERGADERING Agenda: - verkiezing uitvoerend bestuur - verkiezing afgevaardigden partijbestuur. - allerlei Kandidaturen indienen bij de voorzitter-secretaris Willy De Meuleneire, Strijpenplein 8 te Strijpem, voor 3 april 1999. s Vele handen maken werk licht. Wij zijn ervan overtuigd dat u graag uw steentje bijdraagt om de S.P.-campagne te laten slagen. Laat ons via onderstaande vragenlijst weten hoe u graag wil helpen: alle hulp is meer dan welkom. Je kan de lijst uitknippen, invullen en bezorgen aan de S.P.- mandatarissen van Geraardsbergen of sturen naar Dirk Van der Maelen, Guilleminlaan 35 te Geraadsbergen (tel. en fax 054/41.02.03) 0 ja, er mag een verkiezingsbord in mijn tuin geplaatst worden! 0 ik ben handig en wil meehelpen om de borden te gaan plaatsen 0 ik hang een affiche uit en vraag nog.. extra exemplaren om te verdelen 0 ik ben een stevige stapper en wil graag kiespropaganda bus aan bus verspreiden 0 enkel 's avonds of in het weekend 0 ook overdag 0 ik ben bereid te helpen bij vouw- en plooiwerk 0 bezorg mij... visitekaartjes die ik aan mijn vrienden en kennissen wil uitdelen 0 ik vergezel graag onze mandatarissen wanneer zij huisbezoeken afleggen 0 enkel 's avonds of in het weekend 0 ook overdag 0 ik heb nog een goed voorstel: Mijn naam en adres: Telefoonnummer(s):

Digitaal krantenarchief - Stadsarchief Aalst

Voor Allen | 1999 | | pagina 10