zijn opgenomen in deze categorie.
Trabert Claire | |
Trachte Barbara (Ecolo)- Secrétaire d'État - Gouvernement de la Région de Bruxelles-Capitale, Transition économique et Recherche scientifique
- Membre du bureau politique - Ecolo
- Zie de details van de mandaten van Barbara Trachte
| |
Traggio Christopher | |
Trân Thuc-Nhi (MR) | |
Trantes Walburga Ook gekend onder de naam Walburga Paquet-Trantes | |
TRAORE Charles (MR) Ook gekend onder de naam Charles Traoré- Membre du conseil communal - Commune de Villers-la-Ville
- Membre du conseil d'administration - ISBW - Intercommunale sociale du Brabant wallon, scrl
- Responsable de service - Le foyer schaerbeekois, scrl
- Zie de details van de mandaten van Charles TRAORE
| |
Trappeniers Jan (CD&V) - TERVUREN | |
Trappeniers Jos (N-VA) | |
Tratsaert Charlotte (Les Engagés) | |
TRATSAERT Chloé (PS)- Membre du conseil communal - Commune d'Estaimpuis
- Membre du conseil d'administration - Les heures claires, scrl
- Employée d'administration - Province de Hainaut
- Zie de details van de mandaten van Chloé TRATSAERT
| |
Tratsaert Guy (Les Engagés) - MOUSCRON | |
Travassos Virginie-Laure | |
Trebossen Bernard (Les Engagés) | |
Tréfois Eric | |
Tréfois Eric | |
TREFOIS Jean | |
TREFOIS Nadine Ook gekend onder de naam Nadine Tréfois- Retraitée
- Membre du conseil d'administration - Le logis montagnard, scrl
- Zie de details van de mandaten van Nadine TREFOIS
| |
Trembloy Christian | |
TREMBLOY David (PS)- Membre du conseil communal - Commune de Beyne-Heusay
- Consolideur - Ducroire
- Membre du conseil d'administration - Le foyer de la région de Fléron, scrl
- Zie de details van de mandaten van David TREMBLOY
| |
TREMBLOY Eric- Collaborateur ALE - Le Forem - Office wallon de la formation professionnelle et de l'emploi
- Membre d'un conseil consultatif - Le foyer de la région de Fléron, scrl
- Zie de details van de mandaten van Eric TREMBLOY
| |
Trembloy Jean (Vooruit) Ook gekend onder de naam Jean Alexander Trembloy | |
Tremerie Pauline | |
TREMUTH Pascal | |
Trenson Herlinde (CD&V) - KNESSELARE (Ursel) | |
Trenson Herlinde (CD&V)- Schepen (titelvoerend of wnd.) - Gemeente Aalter
- Voorzitter - Comeet
- Lid van de raad van bestuur - Intergemeentelijke vereniging Veneco
- Zie de details van de mandaten van Herlinde Trenson
| |
Trenson Robert (N-VA) Ook gekend onder de naam Rob Trenson- Gepensioneerde
- Voorzitter van de gemeenteraad - Gemeente Evergem
- Lid van de raad van bestuur - IMEWO - Intercommunale Maatschappij voor Energievoorziening in West- en Oost-Vlaanderen
- Zie de details van de mandaten van Robert Trenson
| |
Trentesaux Audrey (PS) | |
Trenteseaux Martine (MR) | |
Trequattrini Denis | |
Treunen Kristien (CD&V)- Schepen (titelvoerend of wnd.) - Gemeente Wellen
- Zaakvoerder - Kristien Treunen Trading bvba
- Zie de details van de mandaten van Kristien Treunen
| |
Trevisan Melissa (MR) Ook gekend onder de naam Mélissa Trevisan- Membre du conseil communal - Ville de Seraing
- Vice-présidente du conseil d'administration - Interseniors - Intercommunale des seniors des communes de la Haute Meuse liégeoise et de la Hesbaye, scrl
- Membre du conseil d'administration - PAL - Port autonome de Liège
- Zie de details van de mandaten van Melissa Trevisan
| |
TREZEGNIES Marie-Rose | |
Tribels David | |
TRIBOLET François | |
TRIBOLET François | |
TRIBOLET Jean-Paul | |
Tribolet Marie | |
Tricart Agathe (PS) | |
Tricot Benoît (Les Engagés)- Échevin (titulaire ou f.f.) - Commune de Rendeux
- Inspecteur général
- Zie de details van de mandaten van Benoît Tricot
| |
Tricot Michel (Ecolo)- Membre du conseil communal - Commune de Court-Saint-Etienne
- Président du conseil d'administration - Cercle Shobukan, asbl
- Membre de la CCATM - Commission consultative communale d'aménagement du territoire et de mobilité - Commune de Court-Saint-Etienne
- Zie de details van de mandaten van Michel Tricot
| |
Trienpont Liliane (CD&V) | |
Triest Alain (Open VLD)- Schepen (titelvoerend of wnd.) - Stad Ninove
- Lid van de raad van bestuur - Cevi vzw
- Lid van de raad van bestuur - SHM Ninove Welzijn
- Zie de details van de mandaten van Alain Triest
| |
Triest Rita (CD&V)- Schepen (titelvoerend of wnd.) - Gemeente Liedekerke
- Gemeenteraadslid - Gemeente Liedekerke
- Lid van een adviesraad - CGG
- Zie de details van de mandaten van Rita Triest
| |
Triffaux Jean-Marc | |
Triffaux Jean-Marie (PS) | |
TRIFFAUX Luc | |
Triffaux Yves (MR) | |
Triffoy Daniel (MR) - CLAVIER | |
Trifin Marc | |
Trigaut André (PS) | |
TRIGAUX Jérôme- Assistant social - Comme chez nous, asbl
- Secrétaire - Global, asbl
- Membre d'un conseil consultatif - La sambrienne, scrl
- Zie de details van de mandaten van Jérôme TRIGAUX
| |
TRILLET Yves (MR)- Échevin (titulaire ou f.f.) - Commune de Soumagne
- Vice-président du conseil d'administration - CCRLg - Coopération culturelle régionale de l'arrondissement de Liège, asbl
- Membre du conseil d'administration - Centre culturel de Soumagne, asbl
- Zie de details van de mandaten van Yves TRILLET
| |
TRINE Didier | |
Trinon Julie | |
TRINTELER Jean-Louis | |
TRIOLET Nicolas (PS)- Membre du conseil communal - Commune d'Ohey
- Président de la CLDR - Commission locale de développement rural - Commune d'Ohey
- Président - Ensemble continuons à changer Ohey, asbl
- Zie de details van de mandaten van Nicolas TRIOLET
| |
Triozzi Lucio Ook gekend onder de naam Lucien Triozzi | |
Tripnaux Stéphan (Les Engagés) Ook gekend onder de naam Stéphane Tripnaux | |
Trippaers Lotte (CD&V) | |
TRIPS Olivier (Les Engagés)- Échevin (titulaire ou f.f.) - Commune de Floreffe
- Membre effectif - CLD - Commission locale de développement rural de Floreffe
- Administrateur - Les jardins de Floreffe
- Zie de details van de mandaten van Olivier TRIPS
| |
TRIVILINI Michaël | |
Troch Anne (Open VLD)- Schepen (titelvoerend of wnd.) - Gemeente Niel
- Lid van het bestuursorgaan - Eerstelijnszone RupeLaar vzw
- Voorzitter van het bijzonder comité voor de sociale dienst - Gemeente Niel
- Zie de details van de mandaten van Anne Troch
| |
Troch Hans - SINT-NIKLAAS | |
Troch Lana Ook gekend onder de naam | |
Troch Tom (Vooruit) | |
Troch Walter (Open VLD) Ook gekend onder de naam Walter Frans Troch | |
Trodoux Eric | |
Troisfontaine Dominique | |
Troisfontaine Edmond (PS) | |
Troisfontaines Delphine (Les Engagés) | |
Troisfontaines Thomas | |
TROLIN Christian (PS) | |
Tromme Anne (PS) - VIELSALM Ook gekend onder de naam Anne-Marie Tromme | |
Tromont Alex (MR) - DOUR (Blaugies) | |
Tromont Pierre (MR)- Échevin (titulaire ou f.f.) - Commune de Quiévrain
- Président du conseil d'administration - Âge d'or et famille, asbl
- Membre du conseil d'administration - AIS - Agence immobilière sociale des rivières, asbl
- Zie de details van de mandaten van Pierre Tromont
| |
Trompet Gaby (CD&V) | |
TROOSTER Guy | |
TROOSTER MAURICE (Ecolo) | |
TROOSTER Pauline | |
Troosters Frank (Vlaams Belang)- Volksvertegenwoordiger - Kamer van volksvertegenwoordigers
- Gemeenteraadslid / Fractieleider - Stad Hasselt
- Lid van het bijzonder comité voor de sociale dienst - Hasselt (Stad) - Raad voor Maatschappelijk Welzijn
- Zie de details van de mandaten van Frank Troosters
| |
Troosters Véronique | |
TROQUAY Marie-Paule | |
TROQUET Lily | |
Trostmann Jozef (Open VLD) Ook gekend onder de naam Alex Trostmann, Joseph Trostmann | |
Trotta Graziana (PS) | |
TROTTI Thérèse | |
Troubat Gaëlle | |
Troucheau Tamara (CD&V) - HALLE | |
Trousson Philippe (MR) | |
TRUBIA Giacomo- Retraité
- Membre d'un conseil consultatif - SLGH - Société du logement de Grâce-Hollogne
- Zie de details van de mandaten van Giacomo TRUBIA
| |
TRUFIN Caroline- Membre du conseil d'administration - Les logis andennais, scrl
- Fonctionnaire nommée - SPW - Service public de Wallonie
- Zie de details van de mandaten van Caroline TRUFIN
| |
Trullemans Jean | |
Trullemans Johnny (Vooruit) - MACHELEN | |
Trum Florence- Collaboratrice de fond du cabinet - Gouvernement wallon, Environnement, Nature, Forêt, Ruralité et Bien-être animal
- Attachée qualifiée - SPW - ARNE
- Membre effectif de la CCATM - Commission consultative communale d'aménagement du territoire et de mobilité - Ville d'Ottignies-Louvain-la-Neuve
- Zie de details van de mandaten van Florence Trum
| |
Trum Marie-Thérèse (Les Engagés) Ook gekend onder de naam Marie-Thérèse Denis-Trum | |
Trumble Pénélope Ook gekend onder de naam | |
Trussart Alain (Ecolo) | |
Truwant Nils- Lid van het directiecomité - Corona Direct nv
- Zie de details van de mandaten van Nils Truwant
| |
Truyen Jozef (x ) Ook gekend onder de naam Jos Truyen | |
Truyens Ann- Inhoudelijke kabinetsmedewerker (medewerker belast met het uitbrengen van adviezen inzake beleid, politieke strategie en communicatie) - Vlaamse Regering. Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
- Zie de details van de mandaten van Ann Truyens
| |
Truyens Els | |
Truyens Jeroen (CD&V) - BOECHOUT | |
Truyens Raf (CD&V)- Provincieraadslid - Provincie Limburg
- Gemeenteraadslid - Gemeente Hechtel-Eksel
- Regeringscommissaris in een instelling - Astrid nv
- Zie de details van de mandaten van Raf Truyens
| |
Truyers Leon (N-VA) | |
Truyman Lieve (N-VA)- Schepen (titelvoerend of wnd.) - Gemeente Temse
- Voorzitter van de beheerraad - Bibliotheek Temse
- Voorzitter van de beheerraad - Cultuurcentrum Temse
- Zie de details van de mandaten van Lieve Truyman
| |
Trznadel Martine- Receveuse régionale
- Collaboratrice de fond du cabinet - Gouvernement fédéral, Digitalisation, Simplification administrative, Protection de la vie privée et Régie des bâtiments
- Chargée de mission - SPF Chancellerie du Premier Ministre
- Zie de details van de mandaten van Martine Trznadel
| |
|